Memorose женски Спортски Шорцеви, Лабава Анти-Отсјај Атлетик Тенис и Голф Работи Фитнес Pleated Здолниште

Memorose женски Спортски Шорцеви, Лабава Анти-Отсјај Атлетик Тенис и Голф Работи Фитнес Pleated Здолниште

DEN 405.36

Достапност

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Еластична.Drawstring затворање.Мека Ткаенина : Лесни, дише, мека и брзо сушење материјал.Двојно Слоеви : анти-отсјај, слободни да скокаат и да ја стартувате.Висок Wasit : Еластична и висок wasit, удобен за носење.Повод : Случајни, Основни, Партија, Отворено, Секојдневно носење.Големина : S-XL достапни.Ве молиме погледнете го големина на табелата внимателно.Високо-квалитетни материјали и парична казна изработка направи добар партнер за вашето вежбање и фитнес во летниот период.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа