AUTOMET Женска Пот, Шорцеви Лето Секојдневен Висока Waisted Спортски Шорцеви Удобен Салон Работи Шорцеви Салата Панталони со Џебови

AUTOMET Женска Пот, Шорцеви Лето Секојдневен Висока Waisted Спортски Шорцеви Удобен Салон Работи Шорцеви Салата

DEN 518.16

Достапност

Големина S(4-6)Појас 26.70"Должина 15.A : Да,ве молиме обратете се на големината на табелата за да го купите.Ние ќе ви обезбедиме со задоволително решение во рок од 48 часа.Drawstring затворање.Лесно да се совпаѓаат. Големина XL(16-18)Појас 33.П : која сезона е ова поставено соодветна за?.Најдобрите Подароци за Жените. ★ПОВОД : кожа-пријателски,мека ткаенина нуди мазна, ниско-триење перформанси, направи овие AUTOMET жените слободно пот, шорцеви одат-да за јога,отворено,пешачење, lounging,трчање, joggers ,тренингот,спиење ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања. Големина M(8-10)Појас 28.Ве молиме проверете ја големината на табелата внимателно пред да го купат, тоа може да ви донесе подобро искуство за овој шопинг!.3"Должина 15.70"Должина 15.40 Големина XL(16-18)Појас 33.О : Ова шорцеви за жени погоден за топла пролет,лето и есен. ★Дизајни : Шорцеви за Жени,Чиста Боја,Висока Половината,Drawstrings,Лабава Одговара,Релаксирачки,Секојдневен,Странични Џебови.10"Должина 15.Чиста боја шорцеви може да бидат заменети со различни стилови, што ти се во првите редови на модата.40"Должина 14.40"Должина 14.Мора да се Има Женска Шорцеви во Вашиот Гардеробер!Прави да Изгледа Повеќе Стилски и секси!.65% Полиестер, 35% Rayon.Стил : Чисто,Едноставно,Мода,Секојдневно. Материјал : 35%Висок квалитет rayon+65%Полиестер.60 Големина M(8-10)Појас 28.Карактеристики : Чиста боја, Еластична drawstring, висока половината, странични џебови.П : Се шорцеви точно да големината?.Комбинација на високо-квалитетни rayon и Полиестер е супер меки, дише, и штити вашата кожа цело време. Големина L(12-14)Појас 30.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа