Амазон Essentials Жените Студио Долги Ракави Крст-Пред Качулка

Амазон Essentials Жените Студио Долги Ракави Крст-Пред Качулка

DEN 381.36

Достапност

64% Полиестер, 33% Rayon, 3% Spandex.Увезени.Машина За Миење.Удобно, flowy одговара.Лесни, влага-wicking, дише активни водат ткаенина.Thumbholes за дополнителна топлина.Crossover полите на дното.Криви на дното полите.Маскирани дизајн.Рефлексивни логото на назад.Еден бренд.Essentials ви држи движат од моментот кога ќе чекор надвор од вратата.Ќе најдете перформанси tees, дуксери, салата шорцеви, и повеќе изработени со квалитетни материјали во парк-up цени.Без разлика дали сте наслов надвор за бутване или извршување на errands со децата, нашата облека е направен да работат, да живеат во, и дневна.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

Брукс Крошна Јакна
  • Новак

Брукс Крошна Јакна

DEN 2880.00

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Полиестер.Произведено во САД или У