Padasso Деца Бебе Зима Надолу Палта Јакна Деца Маскирани Момчиња Девојки Симпатична Топло Цртан Филм Печати Дебели Snowsuit Outerwear

Padasso Деца Бебе Зима Надолу Палта Јакна Деца Маскирани Момчиња Девојки Симпатична Топло Цртан Филм Печати

DEN 263.76

Достапност

20" Ракав : 30cm/11.63" Рамо : беа 25,5 cm/10.ЗАБАВА,ТРЕНДОВСКИ СТИЛ– Нашите модни снег јакна outerwear за деца доаѓаат во возбудливи бои, децата и родителите љубов, вклучувајќи црна, сина, светло сина, розова, црвена, жолта и портокалова.35"Големина : 110 Препорачана Возраст : 3-4 Т Биста : 68cm/26.ПРИЛИКИ– Деца зима надолу палта snowsuits се погодни за секојдневниот живот, училиште, партија, качување, пешачење, кампување, уметничко лизгање, скијање, сноубординг и други отворено спорт/активности и сите други прилики.Ве молиме погледнете го големина на табелата во слика за специфична големина.04" Должина : 35cm/13.Не предизвикува прегревање кога патувате или на отворено, удобен за бебето носат, не влијае на нивната активност.14 и делови"Големина : 120 Препорачана Возраст : 4-5 Т Биста : 70cm/27.96" Рамо : 31.99" Рамо : 28.40" Должина : 43cm/16.ПЕРЕЊЕ INSTRUCTIONSMachine перат и рака мие / не Може да се користи фен / избегне сонцето за долго време.78" Рамо : 30cm/11.Произведено во САД или Увезуваат.ГОЛЕМИНА на ТАБЕЛА : Големина : 80 Препорачана Возраст : 12-18 М Биста : 62cm/24.Јака дизајн со патент заштита, Ракави со ивица дизајн, топло и windproof.Добро ДИЗАЈНИРАН– Секоја зима маскирани грб карактеристики мечка ушите на врвот да се направи бебе дете/деца/девојки/момчиња/дете изгледа како топло симпатична мечка како да играат во снегот или надвор.Патент затворање.22" Должина : 39cm/15.81" Должина : 41cm/16.77" Ракав : 35cm/13.Двострано кадифе.56" Ракав : 38cm/14.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

iXtreme Момчиња Anorak Јакна
  • Новак

iXtreme Момчиња Anorak Јакна

DEN 528.00

100% Полиестер.Увезени.Патент затворање.Машина За Миење.Џерси поврзана обвивка.Размавта џебови со прилеп