Агилност Скала Сет, 2 Пакет 20ft Агилност Обука и Рамнотежа Обука Сет со 12 Rungs, Брзина на Обука со 8pcs Челик Удели и 1pcs торбичката, за Фудбал, Брзина, Фудбал Фитнес Нозе Об

Агилност Скала Сет, 2 Пакет 20ft Агилност Обука и Рамнотежа Обука Сет со 12 Rungs, Брзина на Обука со 8pcs

DEN 527.76

Достапност

На drawstring торбичката може успешно да се носат со сите ваши елементи. Прилагодливи најлон ремени за прилагодување рамен rungs. На торбичката за on-the-go обука.Карактеристики : 1. Тешки-должност PP материјал rungs и издржливи најлон ремени. Обука брзина, агилност и координација, како и целокупната рамнотежа.6 ft Агилност Скала Материјал : ПП и најлон Челик Удел Должина : 5.Било какви проблеми ве молиме слободно контактирајте со нас на прво место. 【Прилагодите Вашиот Тренингот】- Сите rungs се целосно прилагодливи за вашите персонализирани тренинг, можете да простор на нив и надвор широк (или тесниот) како што би сакале.Спецификации : Точка Име : Агилност скала го поставите Агилност Скала Должина : 6m/20ft Rung да Rung Растојание : 50cm/1. Агилност скалилата пред или по вашиот следен тренингот. Совршен за лична & спортски тренинг. 【Се спакуваат и да Одат】- флексибилност скала доаѓа со носи торба, кој е многу удобен за вас да се обучуваат во секое време секаде. 【Се спакуваат и да Одат】- флексибилност скала доаѓа со носи торба, кој е многу удобен за вас да се обучуваат во секое време секаде.5 lb Пакет Листата : 2 × Агилност скали 8 × Челик удели 1 × торбичката за Нашите производи се добро се истражува, може да бидат сигурни дека вашата нарачка е загарантирана. 20ft во растојание помеѓу секој rung.7 во Пакет Тежина : 2. Лесно сместување, поставување и преносливост.5 во Челична Клада Материјали : Челик торбичката Големина : 23.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа