Врв Изолирани Оброците Сад со Капак 1.5 qt. Жешко Тенџере Храна Потоплите/Кулер –Одлична Термичка Супа/Салата Доделување Боул - Нерѓосувачки Челик Топло Храна Контеј

Врв Изолирани Оброците Сад со Капак 1.5 qt. Жешко Тенџере Храна Потоплите/Кулер –Одлична Термичка Супа/Салата

DEN 718.80

Достапност

Врв ТЕРМО ИЗОЛИРАНИ ЈАДЕЊЕ Одржува Храна Пријатна Температура до 4 часа.и Ладна до 6 часот.МНОГУ РАЗНОВРСНА - Суштински Сад Во Секоја Кујна ~ Одлична За Зафатен Мајки Со Неверојатни Оброк Пати - Чува Храната Топла До Оброк Ролни Околу ~КАВГА-БЕСПЛАТНО и ЗДРАВ!!!Нема Потреба Да се Микробранова печка - ќе ја Зачува Есенцијални Хранливи материи, Витамини и Вкус.Големи Партии, Вечера И Одмор - Ќе го Задржи Вашето Супи, Салати..Топло, Свежи И Ентузијазам За Вашите Гости, Семејство Или Пријатели.Трендовски и Стилски Дизајн ~ Ќе Биде Око-Фаќање на ПОДОБРУВАЊЕ На Вашиот Елегантен Сет Маса!.ЛЕСНО НОСЕЊЕ Од Кујната На Маса - КУЛ НАДВОРЕШНИОТ ДОПИР Дури и Со Топла Или Ладна Храна Внатре - 2 СПРАВУВА со Заклучување на Капак.Пригоден Големина Совршен За Секоја Прилика или домашна Употреба 1.5 qt. - BPA-free.Овие прехранбени контејнери се револуционерен начин да се спречи било преносот на топлината од внатрешноста кон надвор ќе ги искористат предностите на одржување на храна, природни криза.Дома, излети, tailgating, potluck, вечери, празници, партии, индукција, подароци овие јадења служи како мулти-функционални жешко тенџере кое може да се користи како термо оброците, како и dinnerware.Врв Thermoware Изолирани јадења се револуционерен начин да се задржи топло храната топла и ладна храна ладно плус направи вистинска модна изјава.Овие Прибор контејнери дизајниран од страна на експертите може да се користи како изолирани храна превозникот како и термо служат чинии или храна сервер.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа