Munchkin Остане Стави Вшмукување Чаши со Силна Вшмукување, Пакет од 3

Munchkin Остане Стави Вшмукување Чаши со Силна Вшмукување, Пакет од 3

DEN 215.76

Достапност

Идеален облик и различни големини за да им помогне години се хранат себе.Трајно прицврстени вшмукување база помага да се спречи spills.Топ рек машина за миење садови безбедно.Пакување од 3 чаши (мали, средни, големи).Идеален за 6+ месеци, BPA Free.3 Пакет Престој-Стави Вшмукување Чаши со Munchkin содржи сет од 3 различни големина чинии да се приспособат на различни фази на weaning и различни видови на оброци.Секој сад има рачка која е дизајнирана да им помогне на храна во почетокот на weaning или само хранење фази и доаѓа со трајно прицврстени вшмукување база која помага да се спречи spills со обезбедување на чинијата за highchair или tabletop.На чинии се врвот рек машина за миење садови безбедно и доаѓаат во избрани бои.BPA Free и погоден од 6 месеци+.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа