Џек и Beanstalk Pearled Јачмен – Удобен 1LB Торба – (Пакување од 3)

Џек и Beanstalk Pearled Јачмен – Удобен 1LB Торба – (Пакување од 3)

DEN 780.00

Достапност

Пакување од 3. Совршен Избор : во Потрага за супериорен квалитет, поздрав и повеќе хранливи алтернатива за белиот ориз?Дали би сакале да додадете имам арома и вкус на вашиот традиционални рецепти, без компромитирање на квалитетот?Џек Внимателно собрани и одржливо извори; Кошер уверение; Богата со витамини и минерали; Совршена замена за ориз; Погоден за месо, оброците, салати, кутии, леб, пијалоци, чорби; Инструкциите на пакувањето на впива методи.Искористување на сите предности на оваа неверојатна суровини јачмен има да понуди!Пакување од 3.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа