Линеарни Контрола на Пристап на Тастатурата, Отворено (ACP00520)

Линеарни Контрола на Пристап на Тастатурата, Отворено (ACP00520)

DEN 4788.00

Достапност

Отворено тастатурата за употреба со Линеарен пристап на системите за контрола. 1-да-8-цифрениот корисник избор на кодови за пристап.Светла, лесна-за-читање жолта графика.Програмабилни downlighting.Пиедестал или монтирање на ѕид.Линеарна Контрола на Пристап на Тастатурата, Отворено е дизајниран за употреба со Линеарен пристап на системите за контрола.Тастатурата е сместен во солиден фрлија алуминиум комплет.Умре-фрлија клучеви имаат светла, лесна-за-читање жолта графика.Секое копче е позитивен тактилни кликнете чувствувате кога се притиснати.Внатрешна sounder сигнали кога копчето е притиснато.Тастатурата може да се монтира на пиедестал или директно на ѕид.На заклучување обезбедува тастатурата за монтажа backplate.Еден блескаво панел светилка светла тастатурата за ноќно употреба.Црвена, зелена и жолта показатели покажуваат моќта, пристап и lockout услови.Надворешноста на Тастатурата е нормално напојува од контрола, или тоа може да се напојува преку локално ниво од 12 VDC напојување.Робустен статички и молња заштита кола заштита на тастатурата е електроника.КАРАКТЕРИСТИКИ : За употреба на отворено или во затворен простор. 1-да-8-цифрениот корисник избор на кодови за пристап.Програмабилни downlighting.Посебна Led диоди за "вклучување/пристап готово" и "locked out" индикација.Пиедестал или монтирање на ѕид.Фрлија алуминиумски, еколошки заштитени домување.Заклучување обезбедува тастатурата за да монтажа backplate.Големина : 4(W) x 5.5(H) x 3(Г) инчи.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

6Pcs Сосема Нов NCP114AMX270TCG
  • Новак

6Pcs Сосема Нов NCP114AMX270TCG

DEN 112.80

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне

1Pcs Нови FS300R12KT4 Igbt Модул
  • Новак

1Pcs Нови FS300R12KT4 Igbt Модул

DEN 7104.00

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне