UAC KT 2066A A/C Компресор Компонента за Полнење

UAC KT 2066A A/C Компресор Компонента за Полнење

DEN 7238.64

Достапност

Сосема Нов, OE замена, UAC брендирани Компресор-Кондензаторот Замена на Комплет.Лабораторија тестирани во сад да ги исполнуваат или надминуваат ОЕМ спецификации (Премиум ISO/TS 16949 квалитет).Додадете вашиот автомобил (година/направат/модел) за да 's garage да се потврди совршено се вклопуваат.UAC е водечка индустрија, целосна линија производител на резервни климатизација делови.UAC делови се произведени и тестирани за да ги исполнуваат или надминуваат OE спецификации.На UAC бренд е доверлив од механика и возило сопственици околу светот за повеќе од 30 години, нуди совршено се вклопуваат по прифатлива цена.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа